Напиши різницю двох виразів і спрости її. −4,1−n і 26,5+nВідповідь:різницю цих виразів запишемо

так (використовуй англійську розкладку клавіатури; пиши без пробілів, не змінюючи місцями доданки; у якості коми використовуй крапку):відповідь після спрощення (першим записуй число):​

Ответы на вопрос

Отвечает Фертов Костя.

Ответ:

30,6 -2n

Пошаговое объяснение:

−4,1−n-( 26,5+n)=−4,1−n-26,5-n=30,6-2n