Розкрий дужки і спрости вираз: −6(4b+8)−(2+b)+2(8+6b) Відповідь: 1) вираз без дужок запишеться

так:(пиши без пробілів, не змінюючи порядок доданків): 2) результат після спрощення (першим пиши число, зокрема і 0, якщо виходить; доданок із буквеним множником пиши в дужках із будь-яким коефіцієнтом, наприклад, -12+(4х) або 0+(-34х)):

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Дмитрий.

Ответ:

-34+(-13b)

Пошаговое объяснение:

−6(4b+8)−(2+b)+2(8+6b) = -24b-48-2-b+16+12b = -34+(-13b)