Добери значення букви шоб справдилася нерівність 420-Х>400


Ответы на вопрос

Отвечает Дедина Екатерина.

Ответ:

420-Х>400:5-ответ

Пошаговое объяснение:

420-х=400:5

420-х=80

420-х-80=0

340