У маркетзавезли 1424 кг солодощів причому 3/4 від усіх солодощів становлять цукерки арешту-печиво

скільки кілограмів печива завезли в маркет​

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьев Даниил.

Ответ:

356 кг печива завезли в маркет​

Пошаговое объяснение:

1. 1424 * 3/4 = 1068 (кг)  цукерки

2. 1424 - 1068 = 356 (кг) печива завезли в маркет​