За 6 зошитів і 2 ручки заплатили 31 грн. Скільки коштує зошит і скільки ручка, якщо зошит

дорожчий від ручки на 2 грн. 50к.Задача 2Два автомобілі виїхали одночасно назустріч один одному з двох пунктів,відстань між якими дорівнює 420 км, і зустрілися через 3,5 год. Знайдітьшвидкість кожного автомобіля, якщо швидкість одного з них на 20 км/годбільша, ніж швидкість іншого. помогите пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Досмагулов Диас.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

x - коштує ручка

х+2.50 - коштував зошит

(х+2.5)*6+2*х=31

6х+15+2х=31

8х=31-15

х=16÷8

х=2 - коштує ручка

х+2.5=2+2.5=4.50 - коштує зошит

задача 2

х - швидкість однієї машини

х+20 - швидкість другої

(х+х+20)*3.5=420

7х+70=420

7х=420-70

7х=350

х=350÷7

х=50(км/г)

х+20=50+20=70 (км/г)

Отвечает Krylova Sofya.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
№1
2грн 50 коп = 2,5 грн

1 тетрадь = х + 2,5 грн
1 ручка = х грн

6 * (х + 2,5) + 2 * х = 31
6х + 15 + 2х = 31
8х + 15 = 31
8х = 31 - 15
8х = 16
х = 16 : 8
х = 2

1 тетрадь = (х + 2,5) = 2 + 2,5 = 4,5 грн
1 ручка = (х) = 2 грн

6*4,5 + 2*2 = 27 + 4 = 31 грн

№2
Скорость 1 = х + 20 км/ч
Скорость 2 = х км/ч

(х + х + 20) * 3,5 = 420
2х + 20 = 420 : 3,5
2х + 20 = 120
2х = 120 - 20
2х = 1 00
х = 1 00 : 2
х = 50

Скорость 1 = (х + 20) = 50 + 20 = 70 км/ч
Скорость 2 = (х) = 50 км/ч

(70 + 50) * 3,5 = 420