2. Швейна майстерня закупила тка- нину трьох гатунків. Тканина пер- 1 шого гатунку становить Bciei

3 2 кількості, другого а тре- 5 Тього — 16 м. Скільки всього м метрів тканини закупила швей- на майстерня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дацюк Рома.

Відповідь

1357,9 грн, 1323,4 грн, 1218,7 грн.

Покрокове пояснення:

Нехай вартість тканини першого гатунку х грн, тоді вартість другого гатунку х-34,5 грн,  третього гатунку х-34,5-104,7=х-139,2 грн. Маємо рівняння:

х+х-34,5+х-139,2=3900

3х=4073,7

х=1357,9

За тканину першого гатунку заплатили 1357,9 грн, другого гатунку

1357,9-34,5=1323,4 грн, третього гатунку 1357,9-139,2=1218,7 грн.