Помогите Швейна майстерня заку-Пила тканини трьох гатун-ків на 3 900 грн. Вартістьтканини другого

гатункуна 34,5 грн менша, ніжпершого, а третього гатун-ку — на 104,7 грн менша,ніж другого. Скільки за-платили за тканину кожного гатунку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

I   - х +34,5+104,7=х+139,2

II  -х+104,7

III - х

Всего: 3900 грн

х+139,2+х+104,7+х=3900

3х+243,9=3900

3х=3656,1

х=1218,7 грн  в 3 гатунків

1218,7+139,2=1357,9  грн  в 1 гатунків

1218,7+104,7=1323,4  грн  в 2 гатунків

Отвечает Ющенко Егор.

Ответ:

1357,9 грн, 1323,4 грн, 1218,7 грн.

Пошаговое объяснение:

Нехай вартість тканини першого гатунку х грн, тоді вартість другого гатунку х-34,5 грн,  третього гатунку х-34,5-104,7=х-139,2 грн. Маємо рівняння:

х+х-34,5+х-139,2=3900

3х=4073,7

х=1357,9

За тканину першого гатунку заплатили 1357,9 грн, другого гатунку

1357,9-34,5=1323,4 грн, третього гатунку 1357,9-139,2=1218,7 грн.