Довжина дитячого майданчика 20 м, а ширина — на 8 м менша. Пісочниця займає 3/10 площі майданчика,

а решту площі займають спортивні споруди. Скільки квадратних метрів відведено під спортивні споруди?

Ответы на вопрос

Отвечает Киселев Максим.

1) 20-8=12(м)-ширина

2)20*12=240(м)-площа

3)240:10*3=72(м)-пісочниця

4)240-72=168(м)-ВІДПОВІДЬ