поможіть написати задачу:Сквер має прямокутну форму.Його довжина дорівнює 50 метрів,а ширина 20

метрів.Одна пята скверу займає ігровий майданчик,а решту площі відведено під дерева і кущі.Знайди площу, відведену під дерева і кущі.

Ответы на вопрос

Отвечает Ясенко Даниил.
50*20=100м кв площа
1-1/5=4/5
100*4/5=80 м кв - пыд дерева ы кущы