складіть алгоритм представлений у вигляді блок схеми що мае на меті ільструвати виконання прикладу

(10+3)•(12-6)+(92_17)​

Ответы на вопрос

Отвечает Акылбаева Динара.

Ответ:

153

Пошаговое объяснение:

(10+3)•(12-6)+(92-17)​=(10*12-10*6+3*12-3*6)+(92-17)=

=120-60+36-18+92-17=60+18+75=153.