У другому контейнеоі було в 3 рази більше ніж у першому. Після того як у перший контейнер досипали

ще 28 кг, огірків у контейнерах стало порівну. Скільки кілограмів огірків було в кожному контейнері спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Бушуев Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

пусть во втором Х

в первом 3 х

тогда Х +28 = 3 Х

28 = 2 х

х = 14 - во втором

3*14 = 42 - в первом.

Проверяем: 42/14 = 3 - верно

14+28 = 42

42= 42 - верно