3.У другому контейнері було в 3 рази більше огірків, ніж у першому. Після того як у перший

контейнер досипали ще 29 кг огірків, а з другого взяли 11 кг, огірків у контейнерах стало порівну. Скільки кілограм огірків було в кожному контейнері спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишина Лиза.

Відповідь:

20 кг і 60 кг

Пояснення:

Нехай у першому контейнері було х кг огірків, тоді в другому — 3х кг. Після досипання в першому контейнері стало (х+29) кг, а після виймання в другому залишилося (3х-11) кг. За умовою, отримані значення рівні, отже, розв'яжемо рівняння:

х+29=3х-11

3х-х=29+11

2х=40

х=20 кг - огірків було спочатку в першому контейнері.

Тоді в другому було 3х=20×3=60 кг