Маринка написала 3 числа та стала згаходити середню арефматичну від цих чисел. У неї вийшло 18,4. У

цей час братик вирішив допомогти сестричці і пофарбував аркуш паперу, на якому знаходилися числа. Побачивши це оксанка забрала аркуш але з трьох чисел можна було побачити тільки два: 9,6 та 5,8. Допоможіть Оксанці відновити числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Попазов Максим.

Відповідь:

39,8   ,    9,6      5,8

Покрокове пояснення:

18,4*3=55.2

55.2-(9.6+5.8)=39,8

Перевіряємо:

(39,8+9.6+5.8)/3=55.2/3=18,4