СРОЧНО! ДАМ 30 БАЛОВ!!! у двох братів порівну горіхів. якщо старший брат віддасть молодшому 18

горіхів, то в нього стане в 7 разів (-и) менше горіхів, ніж у молодшого. скільки горіхів у кожного брата було спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Пошаговое объяснение:

нехай у кожношо брата буде по х горіхів

(х-18)•7=х+18

7х-126=х+18

7х-х=18+126

6х=144

х=144:6

х=24