Із двох міст, відстань між якими 768 км. одили назустріч один одному два потяги. Через який час

відстань між ними буде 240км. Якщо швидкість першого потяга 78 км/год, а другого - 82 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пермяков Артем.

78 + 82 = 160 (км/год) — сума швидкості двох потягів;

768 - 160 = 608 (км) — відстань яку їм потрібно пройти;

608 / 160 = 2 \frac{2}{3} (год) = 2 год 40 хв.

Відповідь: через 2 год 40 хв, між потягами буде відстань в 240 км.

Отвечает Лукьянцев Влад.

Ответ:

2, 2/3 часа

Пошаговое объяснение:

1) 78 + 82 = 160 (км/ч) - скорость сближения

2) 768 - 160 = 608 (км) - нужно пройти

3) 608 : 240 = 608/240 = 2. 160/240 = 2. 2/3 (часа) - между ними расстояние 240 км