Різниця двох чисел дорівнює 2,5. Знайдіть ці числа якщо їх сума дорівнює 54,5.


Ответы на вопрос

Отвечает Завьялова Оля.

Ответ:57

Пошаговое объяснение:Х - У = 2,5 (1) ⇒ Х = 2,5+ У; (2)

Х + У = 54,5; (3).

(2,5 + У) + У = 54,5; 2У = 54,5+2,5 У =57