авто пройхав 117 км за 1,5 год патом ищо 105 км за 1,4 год на який дилянки скоросьть авто була

большая?у скики разів

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Роман.

Пошаговое объяснение:

1 діл-117 км 1,5 год

2 діл-105 км 1,4 год

V=S/T-формула швидкості.

1)117/1,5=78(км/год)-швидкість на 1 діл.

2)105/1,4=75(км/год)-швидкість на 2 діл.

3)78-75=3(км/год)-на стільки швидкість на 1 діл. більша ніж на 2 діл.

4)78/75=1,04(р)-у стільки разів швидкість на 1 діл. більша ніж на 2 діл.

Відповідь:швидкість авто була більша на 1 діл. ,у 1,04 раза швидкість на 1 діл. була більша ніж на 2 діл.

Если что знак:  /-это знак поделить.

Надеюсь помог.