30 баллов Знайти найбільше значення функції на відрізку [0;3], якщо f(x)= -2x³+6x²+9


Ответы на вопрос

Отвечает Маркедантова Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайти найбільше значення функції на відрізку [0;3], якщо f(x)= -2x³+6x²+9

f'(x)=-6x²+12x=6x(2-x)

x=2

f(0)=9 минимум

f(2)=-16+24+9=17 максимум

f(3)=-54+54+9=9 минимум