Розв'яжи задачу. Довжина однієї сторони прямокутника 8 см. Це у 2 рази більше, ніж його ширина.

Знайди його периметр

Ответы на вопрос

Отвечает Саакян Асмик.

Ответ:

8:2=4 це ширина

тепер (8+4)*2=24

В: периметр 24 см

Отвечает Пашнина Анна.

Ответ:

24 см

Пошаговое объяснение:

1) 8 : 2 = 4 (см) - ширина

2) 2 * (8 + 4) = 2 * 12 = 24 (см) - периметр прямоугольника