Тваринний світ України включає понад 44800 видів з них до Червоної книги занесено майже 0,6 %.

Скільки видів тварин занесено до Червоної книги України? Скажите решения задачи, подробно.

Ответы на вопрос

Отвечает Gadji Djemil.

Ответ:1) 0,6=6/10

2)44800:10×6=26880(тв)- у Червоній книзі.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Дорошенко Марина.

Ответ:

44800*0,6%=(наближене 269)

Пошаговое объяснение: