Швидкість катера за течією 34,4км/год, а власна швидкість катера 32,9км/год. Знайти швидкість

катера проти течії

Ответы на вопрос

Отвечает Столяренко Даша.

Ответ:

1)34,4-32,9=1,5

2)32,9-1,5=31,4
Відповідь: власна швидкість катера дорівнює 31,4км/год.

Отвечает Фролова Арина.

1) 34,4-32,9=1,5(км/год) - швидкість течії

2) 32,9-1,5=31,4(км/год) - швидкість катера проти течії

відповідь: 31,4 км/год швидкість катера проти течії