У череді було 200 тварин, з них 43% становили вівці. Скільки овець в череді. Поясніть на дві дії


Ответы на вопрос

Отвечает Чернишов Валерій.

Ответ:

200*0,43=86 (овець)

Відповідь: 86 овець

1 0
Отвечает Побережнюк Диана.

Ответ:

86 овець

Пошаговое объяснение:

1) 200 = 100%

x = 43%

2) знаходимо x :

200/x =100/43

100x= 8600

x= 86