2) Благодійники привезли 154 кг лимонів. На потребу лікарні віддали 3/7 привезених лимонів. Скільки

кілограмів лимонів залишилося? Привезли – 154 кг 3 Віддали – ?, від 154 7 Залишилося - ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Галустян Элина.

Ответ:

88 кг

Пошаговое объяснение:

1) 154 * 3/7 = 22 * 3/1 = 66/1 = 66 (кг) - лимонов отдали в больницу

2) 154 - 66 = 88 (кг) - лимонов осталось