1) В магазин привезли 132 кг цитрусових: мандарин, апельсин, лимонів, грейпфрутів. Апельсинів

привезли 70% від кількості мандаринів, лимонів – 6/7 від кількості апельсинів, а грейпфрутів на 12 кг більше від апельсинів. Скільки кілограм, яких овочів привезли?

Ответы на вопрос

Отвечает Денисенко Денис.
Мандаринів х
апельсинів 0,7х
лимонів 0,7х*6/7=0.6х
грейпфрутів 0,7x+12
всього 132 кг
складемо рівняння
х+0,7х+0,6х+0,7х+12=132
3х=132-12
3х=120
х=120:3
х=40 кг мандаринів
40*0,7=28 кг апельсинів
40*0,6=24 кг лимонів
28+12=40 кг грейпфрутів
=========================