СРОЧНО! Протягом 40 хвилин уроку учні виступили з трьома доповідями однакової тривалості й показали

дві презентації. Показ кожної презентації тривав на 10 хвилин більше, ніж доповідь. Визначте тривалість однієї доповіді (у хвилинах).Тривалістю пауз між доповідями й презентаціями знехтуйте.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рижий Владік.

Ответ:

Тривалість однієї доповіді дорівнює 4 хвилини.

Пошаговое объяснение:

Протягом 40 хвилин уроку учні виступили з трьома доповідями однакової тривалості й показали дві презентації. Показ кожної презентації тривав на 10 хвилин більше, ніж доповідь. Визначте тривалість однієї доповіді (у хвилинах).

Нехай доповідь тривала х хвилин, тоді презентація - (х+10) хвилин (на 10 хвилин більше, ніж доповідь). Три доповіді тривали 3•х хвилин, а 2 презентації 2•(х+10) хвилин. За умовою 3 доповіді й 2 презентації тривали 40 хвилин уроку.

Складаємо рівняння:

3х+2(х+10)=40

3х+2х+20=40

5х=40-20

5х=20

х=20:5

х=4

Доповідь тривала 4 хвилини.

#SPJ5