ДАЮ СТО БАЛЛОВ з міста А в місто В, відстань між якими 420 км. одночасно 10 км/год більша за

швидкість другого, і тому він прибув У місто В на 1 год раніше, ніж други. Знайдіть швидкість кожного з легковикін.​

Ответы на вопрос

Отвечает Костюхина Настя.

Пошаговое объяснение:

тримай на фото..-----..


Отвечает Малануха Ксюша.

Ответ:

70 км/год,   60 км/год.

Пошаговое объяснение:

Швидкість першого х,  швидкість другого х-10 км/год.

420/(х-10) - 420/х = 1

420х-420х+4200-х²+10х=0

х²-10х-4200=0

За теоремою Вієта х=-60 (не підходить)  х=70

Швидкість першого 70 км/год, швидкість другого 70-10=60 км/год.