Хлопчик купив у магазині 9 зошитів по 5 грн кожний та щоденик за 30грн.На скільки гривень більше

він витратив на зошити,ніж на щоденник

Ответы на вопрос

Отвечает Микитчин Наталя.
1)9•5=45(грн) на зошити;
3)45-30=15(грн)
Відповідь: на 15 грн