Відстань між містами 360 км автомобіль проїхав 40 % цієї відстані скільки кілометрів проїхав

автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Скрипкин Андрей.

Ответ:

Автомобіль проїхав 144 км

Пошаговое объяснение:

360 ÷ 100 = 3,6

3,6 × 40 = 144 (км)