Відстань між містами 280 вкм. Автомобіль проїхав 2/5 цієї відстані. Скільки кілометрів проїхав

автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцева Настя.

Ответ:

112км

Пошаговое объяснение:

280:5=56(км) - 1/5

56×2=112(км)