У 1 бригаді було в 4 рази більше робітників, ніж у 2. після того як з 1 бригади 6 робітників

перейшли у 2, то в 1 стало робітників в 3 рази більше, ніж у 2. скільки робітників було в кожній бригаді спочатку? помогите пожалуйста! очень нужно, буду очень благодарна​

Ответы на вопрос

Отвечает Сабыраева Гулназ.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у другій бригаді- х робітників, тоді в першій - 4х робітників, після того як з першої бригади 6 робітників перейшли у другу в ній стало 4х - 6 робітників, а в другій х + 6 робітників. Складемо рівняння:

3(х + 6) = 4х - 6

3х + 18 = 4х - 6

3х - 4х = - 6 - 18

-х = - 24

х = 24 робітника у другій бригаді

4х = 4 * 24 = 96 робітників у першій бригаді