Швидкість велосипедиста на 3 км|год більша, ніж швидкість пішохода. Знайдіть ці швидкості, якщо

велосипедист ща 2 години проіжджає таку ж відстань, як пішохід проходить за 7 годин

Ответы на вопрос

Отвечает Белорусцев Андрей.

Відповідь:

відстань 8,4 км

Покрокове пояснення:

вел. -х+3 км/год       2 год                  

піш.  х км/год             7 год

7х=2(х+3)

7х=2х+6

7х-2х=6

5х=6

х=6/5

х=1,2

швидкісь пішохода = 1,2км/год, а велосипеда 1,2+3=4,2км/год

велосипед проїхав 2*4,2=8,4км

пішохід 1,2*7=8,4 км