Скільки буде 7/10+3/5:2


Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Андрей.

Відповідь:

\frac{19}{10}  або 1.9

Покрокове пояснення:

\frac{7}{10} + \frac{3}{5 : 2}

вирiшуэмо 5:2 = 2,5

\frac{7}{10} + \frac{3}{2,5}

зводимо до спiльног знаменника: у \frac{3}{2,5} множимо на 4 чисельник i знаменник, ось так виходить :

\frac{7}{10} + \frac{12}{10}

далi додаэмо чисельники :

\frac{7 + 12}{10}

\frac{19}{10} = 1.9