У шкільну бібліотеку привезли 50 книг.З них було 15 по історії- 15 по географії а решта по біології

. Скільки книг привезли по біології в бібліотеку.

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимов Максим.

Ответ:

Відповідь : 20 книг з біології.

Пошаговое объяснение:

1) 15+15=30(книг)- з історії та географії

2)50-30=20(книг) - з біології

Відповідь : 20 книг з біології.

Отвечает Семенов Афоня.

1) 15 +15=30 книг історії і географії

2) 50-30=20 книг біологіі

Відповідь 20 книг по біології привезли в бібліотеку