Товар коштував 100 грн скільки гривень став коштувати якщо його уцінили на 20%​


Ответы на вопрос

Отвечает Аснач Юлия.

Ответ:

80

Пошаговое объяснение:

Пропорция:

x - (100-20)=80%

100 - 100%

x=(100·80)/100=80 грн - цена товара после уценки.