❗️СРОЧНО!!! ДАЮ 15 БАЛІВ❗️ Із молока виходить 20% сметани, а із сметани виходить 20% масла.

Скільки потрібно взяти молока, щоб отримати 5 кг масла? ❗️будь ласка, розпишіть цю задачу по діям, буду дуже вдячна!❗️

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Владислав.

Ответ:

Відповідь: 125кг молока

Пошаговое объяснение:

5*100/20=25(кг) - треба сметани

25*100/20=125(кг) - треба молока