Знайти периметр(P)і площу(S) прямокутника ABCR якщо довжина прямокутника 5см 5 мм а його ширина3 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Ушакова Лилия.

Відповідь:Р = 17 см а S= 16,5 см2

Покрокове пояснення:

Формула периметра прямокутника (a+b)x2=5,5+3=8,5x2=17
Формула площі прямокутника AxB=5,5x3=16,5 см2