Після сушіння сливи втрачають 88 % своєї маси. Скільки кілограмів свіжих слив треба взяти, щоб

отримати 24 кг сушених?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аверин Макс.

Ответ:

200 кг

Пошаговое объяснение:

12/100 = 24/x

x = 100*24 / 12 = 200