Схема до задачи : у процесі сушіння сливи втрачають 88 проценти своєї маси скільки кілограмів

свіжих слив треба взяти щоб отримати 15 кг сушених​

Ответы на вопрос

Отвечает Храмцов Никита.

Ответ:

1) 100-88=12%

Тобто, 100-х кг

12- 15 кг.

в нас вийшла пропорція

х=100×15\12= 125 кг

Відповідь: 125 кг