Функцію задано формулою у=6– 2х. Визначте значення функції, якщо значення аргументи дорівнює 4. *


Ответы на вопрос

Отвечает Умбетжан Ерзат.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

у - функція, х - аргумент

у=6-2х y=6-2*4 y=6-8 y=8

Отвечает Кречко Карина.

Ответ:

у=-2

Пошаговое объяснение:

Якщо х=4, тоді:

у=6-2*4

у=-2