з двох міст вирушили назустріч один одному два потяги і через 18 годин зустрілися визначити їх

швидкість якщо швидкість одного з них на 10 км год більша ніж швидкість другого а відстань між містами 1620 км

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Диана.

Ответ: скорости поездов 40 км/ч и 50 км/ч.

Пошаговое объяснение:

Нужно знать:

формулу пути: s = vt, где s - путь, v - скорость, t - время.

Поэтому:

1) 1620 : 18 = 90 (км/ч) - скорость сближения;

2) 90 - 10 = 80 (км/ч) - сумма скоростей, если бы они были равны:

3) 80 : 2 = 40 (км/ч) - скорость одного поезда (меньшая);

4) 40 + 10 = 50 (км/ч) - скорость 2-го поезда (большая).