2. Відстань між Луганськом та Ужгородом 1540 км. Скільки часу по трiбно, щоб дістатися з одного

міста до другого автомобілем, швидкість якого 70 км/год; велосипедом, швидкість якого 14 км/год: літаком зі швидкістю 770 км/год; пішки зі швидкістю 5 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Еременко Воффка.

Покрокове пояснення:

1540 / 70 = 22 год - на авто

1540 / 14 = 110 год - на вело

1540 / 770 = 2 год - літаком

1540 / 5 = 308 год - пішки