В одній ємності на 7 л квасу більше, ніж в іншій. Якщо з першої ємності перелити в другу 14 л

квасу, тоді у другій ємності стане у 2 рази більше, ніж залишиться у першій. Скільки літрів квасу в кожній ємності? СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Гурьянова Валерия.

Ответ:

21 liter and 14 liters

Пошаговое объяснение:

{x - 7 = y

x - 14 = y/2}

{x - 7 = y

x-14 = x/2 - 7/2}

{x - 7 = y

0.5x = 14-3.5}

{y = x - 7

x = 28-7}

{x = 21

y = 14}