Знайдіть число якщо: 2)32 %цього числа дорівнюють 24.


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Анастасия.
Ответ:1) 24:32=0,75
2)0,75•100=75
Объяснение:
Отвечает Никитина Алёна.

Ответ:

75

Пошаговое объяснение:

24 : 32 * 100 = 0,75 * 100 = 75