ПРОШУ ОООООООООООЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Запитання 1 ) Знайдіть число, якщо

16% цього числа дорівнюють 6,4.А) 40; Б) 400; В) 0,4; Г) 4;Запитання 2) Знайдіть число, якщо 1% цього числа дорівнює 0,52.А) 5,2; Б) 520; В) 52; Г) 0,52Запитання 3) Знайдіть число, якщо 120% цього числа дорівнює 48.А) 0,4; Б) 400; В) 4; Г) 40

Ответы на вопрос

Отвечает Шилов Антон.

Ответ:

1.А

2.В

3.Г

Пошаговое объяснение:

1)6,4:16*100=40

2)0,52:1*100=52

3)48:120*100=40

Отвечает Степанов Артём.

Відповідь:1 а

2 в

3 г

Покрокове пояснення: