Дано вектори a(-2; 0; 3) і c(1; 2; -1). Знайдіть координати вектора t=5a+3c


Ответы на вопрос

Отвечает Davydov Dima.
Ответ:

Пошаговое обеснение:
tx=5× (-2) + 3×1=-7
ty=5×0 + 3×2=6
tz=5×3+3×(-1)=15-3=12