Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 80 см. Ширина становить 60% довжини, а висота – 20%

ширини. Знайти його об’єм.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шокина Софья.

Ответ:

36864 см³

Пошаговое объяснение:

1) 80 * 0,6 = 48 (см) - ширина параллелепипеда

2) 48 * 0,2 = 9,6 (см) - высота параллелепипеда

3) 80 * 48 * 9,6 = 36864 (см³) - объем параллелепипеда