Площу в 1 м2 поділили на квадрати зі стороною 10 см. Скільки квадратів утворилося?


Ответы на вопрос

Отвечает Ворожцов Никита.

Ответ:

Sзаштр.= 3/8 м2.

Покрокове пояснення:

Площа квадрата S = 1 м2.

Поділимо квадрат навпіл лінією MN. Площі квадратів ABCN і ANQK дорівнюють 1/4 м2.

Розглянемо квадрат ABCN. Площі заштрихованих трикутників AOR і РОС рівні та в сумі дають четверту частину квадрата ABCN,

тобто 1/4 • 1/4 = 1/16 (м2). Площа прямокутника ARLK дорівнює половині площі квадрата ANQK,

тобто 1/4 • 1/2 = 1/8 (м2). В сумі усі заштриховані області дають площу, що дорівнює

2 • (1/16 + 1/8) = 2 • (1/16 + 2/16) = 3/8 (м2).

Відповідь. Sзаштр.= 3/8 м2.

Пошаговое объяснение: