Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 25 дм, ширина становить 60% довжини, а висота – 2/3

ширини. Знайти об'єм прямокутного паралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяк Арина.

Відповідь:3750 куб.дм

Покрокове пояснення:

Ширина = 25:100*60=15дм

Висота = 15:3*2=10 дм

Об‘єм = 25*15*10=3750 куб дм