(2x-6)-(6x-10)=2(4x+10). розв’яжіть рівняння пж!


Ответы на вопрос

Отвечает Корытов Алексей.

Пошаговое объяснение:

(2х-6)-(6х-10)=2(4х+10)

2х-6-6х+10=8х+20

-4х+4-8х=20

-12х=20-4

-12х=16

Х= - 16/12= - 4/3= - 1 1/3