Даю 100 б. + найкраща На одному складі було в 4 рази більше яблук, ніж на другому. Коли з першого

забрали 14 тонн, а на другий привезли 19 тонн, то на обох складах яблук стало порівну. Скільки тонн яблук було на другому складі спочатку? Задачу роз`язати за допомогою рівняння.

Ответы на вопрос

Отвечает Ляхина Лера.

Відповідь:

На другому складі спочатку було 11 тонн яблук

Покрокове пояснення:

1 склад - 4х , потім -14тонн

2 склад - х, потім +19тонн

1)4x-14=x+19\\3x=33\\x=11тонн (на другому складі)

2)4*11=44тонн (на першому складі)